Poloha a dosažitelnost

!!! CYKLOTURISTIKA-PRÁZDNINY-TURISTIKA-RELAX!!!! Chata se nachází v obci Kouty nad Desnou. Cca 900m od chalupy se nachází NOVÁ SJEZDOVKA: (www. kouty. cz). Šest kilometrů sjezdovek (dvě hlavní o délce 2450 a 2250 metrů a dvě vedlejší s délkou 600 metrů a 450 metrů). Zkrátit čekání na minimum by měla první šestisedačková lanovka v České republice s přepravní kapacitou 3200 osob za hodinu.

  Vybavení a služby

Pronájem - 3 apartmány plně vybavené + WC, sprcha a kuchyňka (sklokeramický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice). Apartmán 1. má 6 lůžek(jedna ložnice),apartmán 2. má 8 lůžek(dvě ložnice 5 +3), apartmán 3.má 12lůžek(tři ložnice 4+3+3)+2. Vytápění elektrickým teplovodním topením. TV, krbová kamna.

  Rekreace a služby v okolí

V okolí apartmánů jsou čtyři lyžařské sjezdovky s umělým zasněžováním a možností nočního lyžování. V létě je možno zapůjčit horské minikáry nebo vyzkoušet lyžování na trávě(Skiareál Kareš) - cca 200m od apartmánů. V je okolí spousta turistických a cykloturistických tras. V blízkosti je několik restaurací s možností stravování.

Zpět


TOPlist
  Chalupa U Dubu Kouty nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa U Dubu
Ceník ubytování a stravování